پرسش های متداول

.

.

 آیا خرید حضوری برای مشتریان ممکن است؟

.

بله .میتوانید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید آدرس فروشگاه تجریش ، میدان قدس ، خیابان دزاشیب ، نرسیده به سه راه فرمانیه ، مجتمع شمرون ،همکف، واحد 2005

.


 در چه ساعاتی میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟
سفارش کالا در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان پذیر است.

.
 چه اطمینانی برای خرید از فروشگاه آنلاین سیب شمرون وجود دارد؟
فروشگاه سیب شمرون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه لوازم خانگی و برقی شمیرانات می باشیم.

.
 آیا کالاهای موجود در سیب شمرون گارانتی دارند؟
بسته به نوع کالا گارانتی ها نیز متفاوت است. در صفحه مخصوص هر محصول نوع گارانتی آن ذکر شده است. برخی از کالاها ممکن است هیچگونه گارانتی نداشته باشند اما دارای اصالت کالایی میباشند.

.

 سفارش مورد نظر چه زمانی به دست من میرسد؟
سفارش های ثبت شده برای شهرستان، تا ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال میشود. بسته به فاصله شهر از تهران حدود 24 تا 48 ساعت از زمان ارسال، کالا توسط پست تیپاکس به دست مشتری میرسد. سفارش های ثبت شده برای شهر تهران نیز از زمان سفارش بین 2 تا 5 ساعت بستگی به شرایط جوی در روزهای کاری ارسال میگردد.

.

 پس از ثبت سفارش، مبلغ مورد نظر را چگونه پرداخت کنم؟


پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است :

.

1 – پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل شده و از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور مبلغ سفارش پرداخت خواهد شد.

2 – پس از اتمام ثبت سفارش، میتوان با واریز وجه به شماره کارت 6104337881762395 به نام محمدحسین مقدمی از طریق ATM و یا واریز بانکی، پرداخت را انجام داد.

3 – از طریق خرید تلفنی نیز میتوان پرداخت انجام داد، یعنی پس از اینکه از طریق تلفن روند خرید شد، سفارش از طریق پست و یا پیک موتوری ارسال خواهد شد.

4 – خرید به صورت حضوری از فروشگاه